Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,447 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Eric Thohir gati te prezantoje nje oferte te re tek Moratti…

Eric Thohir gati te prezantoje nje oferte te re tek Moratti…
Inter Club Staff

Eric Thohir hidhet ne sulm perseri.

Manjati Indonezian eshte gati te prezantoje nje oferte te re per Morattin per te mare ne dore paketen e aksioneve te maxhorances tek Interi: 260 milionet qe ai ka ofruar deri me tani nuk kane qene bindese per padronin zikalter, i cili preferon qe te shese nje minorance aksiones vetem. Por, Thohir eshte gati te vere ne pjate nje shifer shume me te madhe per te bindur Morattin: Ka akoma nje muaj kohe, dhe situata do te zgjidhet perpara grumbullimit ne Pinzolo te ekipit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.