Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

525 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Erick Thohir ne Milano gjate pasdites, neser vizite ne Appiano: agjenda e manjatit

Erick Thohir ne Milano gjate pasdites, neser vizite ne Appiano: agjenda e manjatit
Bujar Berishaj

“Erick Thohir do te arrij sot pasdite ne Milano”, kete raporton Gazzetta dello Sport ne versionin e saj online.

“Presidenti i Interit do te kete nje fundjave te dendur me takime. Neser ne mengjes do te paraqitet ne Pinetina ku do te jete i pranishem ne stervitje dhe do te jete edhe rast i mire per t’u takuar edhe me Roberto Mancinin, me te cilin mund te bisedohet edhe per merkaton e ardhshme. Thohir do te kete mundesine te takoj te gjithe menaxheret e klubit te tij”.

Pastaj gazeta vazhdon: “Pervec tjerash do te behet nje permbledhje per mbylljen e akordit me Volvo (partner i Interit per vetura”, per punimet ne Meazza (qe duhen avancuar se bashku me Milanin) dhe per rinovimin e Yuto Nagatomo (i rendesishem ne fushe dhe per marketingun ne Lindje). Presidenti do te takohet edhe me Morattin, kurse te henen do te jete ne Lozane per te marre pjese ne nje takim si president i Komitetit Olimpik Indonezian”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.