Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,075 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Erick Thohir pershendet Chuchu: “Do te na mungosh por…”

Erick Thohir pershendet Chuchu: “Do te na mungosh por…”
Ardi Deda

Nepermjet profilit te tij zyrtar ne Instagram, presidenti i Interit Erick Thohir ka dashur te pershendese personalisht Esteban Cambiasso, per te cilin eshte zyrtarizuar dje nga drejtori sportiv Piero Ausilio lamtumira ne fund te sezonit. Ne sfond qendron nje foto e Chuchu duke puthur fanellen zikalter, dhe anash fotos tregohen te gjitha trofete qe ai fitoi me Interin (11 sezone, 5 tituj kampionati, 4 Kupa Italie, 4 Superkupa Italie, 1 Boteror per Klube, 1 legjende #GrazieCuchu). Me pas kemi nje fraze qe duket se ne nje fare menyre hap mundesin per nje te ardhme akoma zikalter per zevendes kapitenin, edhe pse jo ne rolin e futbollistit: “Do te na mungosh por ky nuk eshte fundi i raportit tone. Respekt per Chuchu”. Ne profilin e presidentit jane publikuar dhe imazhet pershendetese per Walter Samuel (“The Wall, i pazevendesueshem”) dhe per Luca Castellazzi, per te cilin shkon nje flaenderim i thjeshte dhe i ndjere.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.