Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

636 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Eriksen, cfare lajmi i keq: “Eshte bere gati te largohet nga Interi ne janar: ka pranuar madje edhe…”

Eriksen, cfare lajmi i keq: “Eshte bere gati te largohet nga Interi ne janar: ka pranuar madje edhe…”
Inter Club Staff

Kater minuta qe duken tashme si nje bilete lamtumire te raportit te Interit dhe danezin Christian Eriksen.

Lojtari zikalter, i cili eshte perdorur shume pak nga Antonio Conte, perpara dy ditesh eshte futur ne Champions vetem 4 minuta ne fund.

Por sipas Calciomercato.com, ato kater minuta loje, jane nje tregues i qarte se danezi do te largohet nga zikalterit.

“Ne mes eshte nej klub qe e ka dashur me force dhe ka tentuar me muaj e muaj te tera te rrembeje nga Tottenhami.”

“Por me sa duket, Interi tashme eshte i gatshem te degjoje oferta per te dhe ne mes mund te futen edhe oferta shkembimi.”

“Gjithesesi, per kete ka pasur nje hapje te rendesishme edhe nga vete lojtari i Interit, qe tashme ka pranuar edhe mundesine e nje huazimi me sa duket.”

“Eriksen e di qe duhet te largohet nese deshiron te kete minuta sepse e ka kuptuar se me nje si Conte nuk mund te kete te ardhme.”

“Tekniku zikalter me sa duket e ka personale edhe me te dhe kete gje e tregon sjellja e tij koheve te fundit dhe deklaratat qe ai ka bere.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.