Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 15, 2020

Scroll to top

Top

2,854 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Erkin “I CMENDUR” nga ardhja tek Inter: “Nje enderr e bere realitet, qe i vogel isha tifoz dhe ndiqja ndeshjet e zikalterve, tani jam pjes e tyre”.

Erkin “I CMENDUR” nga ardhja tek Inter: “Nje enderr e bere realitet, qe i vogel isha tifoz dhe ndiqja ndeshjet e zikalterve, tani jam pjes e tyre”.
  • On 13/05/2016, 11:05

Caner Erkin per sezonin e ardhshem do te jete nje lojtar i Interit. Erkin nuk ka mundur te permbahet dhe ka shfaqur gjith krenarine e tij per mbylljen e marveshjes me Interin:

“Tani do te jem pjese e ketij klubi te madh, eshte nje ender e femijerise. Deshiroje te luaj sa me gjate te jete e mundur me keto ngjyra. Qe i vogel ndiqja te gjitha ndeshjet e Interit, tani jam pjese e tyre. Do te jap gjithcka per ate skuader”.

Sipas mediave turke, do te firomse nje kontrate me 7,5 milion euro per 3 vite, edhe pse ne itali flitet per nje page me te ulet 1,8 milion ne sezon.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.