Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 25, 2020

Scroll to top

Top

1,421 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Erkin – Inter keto dite do te kryhen vizitat mjekesore: Gati kontrata 3 vjecare me 2 ml euro ne sezon.

Erkin – Inter keto dite do te kryhen vizitat mjekesore: Gati kontrata 3 vjecare me 2 ml euro ne sezon.
  • On 17/05/2016, 16:28

Pavarsishte fjaleve te agjentit te Caner Erkin, se jane ne bisedime me Fenerhahce, apo rreth mundesise Trabzonspor nese nuk konkretizohet tratativa me zikaltrit: Erkin mund te quhet nje lojtar zikalter! Ky lajm eshte publikuar ne saitin gianlucadimarzio.com. Praktikisht gjithcka eshte mbyllur, ditet e ardhshme do te kryhen dhe vizitat mjekesore. Pas Banega, blerja e dyte e zikalterve eshte Caner Erkin, per te cilin eshte gati nje kontrate 3-vjecare me nje page prej 2 milion eurosh ne sezon.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.