Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 29, 2020

Scroll to top

Top

791 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Erkin, tani eshte edhe firma: do te jete me Interin duke filluar nga korriku

Erkin, tani eshte edhe firma: do te jete me Interin duke filluar nga korriku
Bujar Berishaj

Ne fundjave pritej ne Itali agjenti i Caner Erkin per te diskutuar ne menyre perfundimtare per afrimin e mbrojtesit turk te Interi dhe sic zbulon CNN Turk tashme eshte edhe firma ne kontrate duke e bere zyrtare.

Komunikatat, lexohet, do te arrijne kur kampionatet te perfundojne. Ne nderkohe lojtari do te vazhdoj te stervitet i vetem ne prag te EURO 2016, edhe pse nuk e ka te sigurte grumbullimin. Erkin do t’i bashkohet Interit nga data 1 korrik, dita e pare e mundshme pas skadences se kontrates me Fenerbahcen.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.