Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

5,707 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Eshte Jonathan Biabiany ai qe e peson nga Gabigol. Braziliani…

Eshte Jonathan Biabiany ai qe e peson nga Gabigol. Braziliani…
Inter Club Staff

Grumbullimi i pare per Gebriel Barbosa qe do te jete nje nga alternativat e Interit ne darken e sotshme ne Empoli.

“Gabigol prej dy ditesh ka punuar me grupin dhe ka dhene pershtypje shume te mira me numrat e tij (edhe dje ka treguar kualitete teper te larta teknike): ne pritje te prezantimit zyrtar (neser), do te jete ne pankine ne Empoli me bluzen e tij me numer 96”, konfirmon Corriere dello Sport.

Ai qe do i beje hapsire eshte Jonathan Biabiany qe eshte lene ne shtepi nga De Boer. Francezi do te shihet serisht ne fushe ne Prage ne Europa League.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.