Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

378 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Eshte koha e Milan-Inter. Nderkohe Karamoh ne shenjestren e Barcelones…”

SHTYPI I DITES – “Eshte koha e Milan-Inter. Nderkohe Karamoh ne shenjestren e Barcelones…”
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes jane hapur me keto tituj per Interin.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne brendesi te saj: “Ranocchia dhe Skriniar: Interi fluturon me golat e mbrojtesve”

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan per zikalterit: “Karamoh, Chelsea dhe Barcelona ne kerkim te talentit te Interit”.

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport ka nje titull te qe ka te beje me derbyn: “Inter, ki kujdes nga ky Milan. Pas Romes, Gattuso deshiron Derbyn.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.