Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,068 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Eshte menjehere radha e Jonathan? Gazzetta: “Do te jete titullar me Dodo. Ne sulm…”

Eshte menjehere radha e Jonathan? Gazzetta: “Do te jete titullar me Dodo. Ne sulm…”
Inter Club Staff

“Roberto Mancinin mendohet se do te insisitoje tek Palacio pas Icardit me Kovacic trekurtist. Mesfusha do te perbehet nga Medel, Kuzmanovic dhe Guarin. Ne mbrojtje pritet te rikthehet Jonathan nga minuta e pare i cili do te luaje ne te djathte dhe Dodo ne te majte. Ne qender akoma Ranocchia dhe Juan Jesus. Keshtu Gazzeta dello Sport shkruan per ndeshjen e se henes Chievo-Inter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.