Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,483 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Eshte Palacio, jashte Hernanes? Shaqiri e nis nga pankina…

Eshte Palacio, jashte Hernanes? Shaqiri e nis nga pankina…
Bujar Berishaj

Nga edicioni online i Gazzetta dello Sport vijne te rejat sa i perket 11-shes titullare qe duhet te zbres ne fushe kunder Torinos te dielen ne oren 15:00 ne javen e 20 te Serie A.

“Ne Kupen e Italise, Mancini ka startuar me 4-shen fantastike perpara kurse ne kampionat duhet te kthehet titullar njeri mes Palacio dhe Hernanes, me argjentinasin favorit. Shaqiri duhet ta nis nga pankina. Ranocchia dhe Juan jane jashte, ne qender do te luajne Vidic-Andreolli. Me kilienin Medel te skualifikuar, 2-shja para mbrojtjes duhet te jete Guarin-Kuzmanovic.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.