Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 28, 2020

Scroll to top

Top

279 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Eshte pothuajse e sigurte: Nje tjeter sezon ne huazim per Duncan. Dy mundesite…

Eshte pothuajse e sigurte: Nje tjeter sezon ne huazim per Duncan. Dy mundesite…
Inter Club Staff

Joseph Duncan eshte i destinuar te shkoje ne huazim edhe sezonin qe vjen pas sezonit te kaluar te cilin e kaloi tek Livorno.

Ne te ardhmen e tij jane dy destinacione te mundeshme, dhe dy ekipet jane te sapo ardhura ne Serie A: Cesena dhe Palermo. Ndermjet dy skuadrave eshte nje duel vertete i ashper per te mare sherbimet e Afrikanit per sezonin qe vjen dhe per momentin duket se Palermo eshte favorite.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags