Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 27, 2020

Scroll to top

Top

4,286 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ESPN – Barca, Vidal hap ceshtje? E di qe nuk do luaje me Realin dhe largohet nga stervitja: Interi ne sfond?

ESPN – Barca, Vidal hap ceshtje? E di qe nuk do luaje me Realin dhe largohet nga stervitja: Interi ne sfond?
Inter Club Staff

Me sa duket Arturo Vidal ka hapur nje ceshtje tek Barcelona.

Sipas disa informacioneve qe ka sjelle ne keto ore ESPN, mesfushori ka braktisur stervitjen e fundit te Barcelones pasi ka marre vesh qe me Real Madridin nuk do te luaje.

Pavarsisht se disa lojtare i kane thene te mos largohet, ai nuk ka degjuar dhe ka ikur.

Kjo eshte dicka e mire per te ardhmen e Interit me Marotten dhe Conten qe po bejne gjithcka per ta kthyer ne Itali lojtarin tek zikalterit.

Klubi i Barcelones nga ana e saj nderkohe ka nevoje per 124 milione euro nga shitjet ne merkato perpara fundit te sezonit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.