Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 17, 2019

Scroll to top

Top

1,181 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ESPN – Inter ka ne shenjester nje portier te ri brazilian: eshte zbulimi i Bahia…

Bujar Berishaj

Nje nga zbulimet kryesore te kampionatit te Serie B brazilian duket se ka perfunduar ne shenjestren e Inter.

Kete thote shtypi pretej oqeanit, ne vecanti ESPN: Inter po vezhgon portierin e ri Jean Paulo Fernandes Filho, i njohur si Jean. I lindur ne tetorin e vitit 1995, Jean luan tek Bahia, dhe duket se eshte bere nje objektiv i klubit zikalter. Nje interesim qe ka pare fillimin e tij pas grumbullimit ne kombetaren olimpike

Jean, tashme titullar i kombetares braziliane U-20, tek Bahia ka kaluar konkurrencen e portiereve me me shume eksperience si Omar dhe Douglas. Inter e studion dhe e vezhgon me kujdes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.