Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,215 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ESPN – Santon ne UK per vizitat me West Ham!

ESPN – Santon ne UK per vizitat me West Ham!
  • On 03/08/2016, 12:59

Davide Santon eshte gjithmone e me afer rikthimit ne Premier League, pasi humbi trenin e Sunderland, tani eshte West Ham. Klubi anglez duhet te zevendesoje mbrojtesin Aaron Cresswell i cili eshte jasht per 4 muaj nga nje demtim. Sipas ESPN, Santon ka udhetuar per ne Angli ku do kryej vizitat mjeksore me Hammers. Menyra e transferimit do jete huazim, dhe nese cdo gje shkon sic duhet, ne arkat e Inter do derdhen 5 milion sterlina.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.