Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,457 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Estadio Deportivo – Banega refuzon kinezet: deshiron vetem Interin!

Bujar Berishaj

Ka te tille qe refuzojne kinezet. Eshte rasti, sipas Estadio Deportivo, i Ever Banega: mesfushori argjentinas i Sevillas ne fakt ka refuzuar nje oferte te pasur nga Hebei Fortune, skuadra qe ka blere Gervinhon dhe Lavezzin gjate janarit.

Kjo sepse synimi i Tanguito eshte qe te bashkohet me Interin ne vere, duke pasur tashme nje akord me zikalterit per nje kontrate tre vjecare me 3 milione euro ne sezon.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.