Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

661 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Eto’o tek Chelsea, Interi heq dore nga sulmuesi? Nderkohe, Belfodil…

Eto’o tek Chelsea, Interi heq dore nga sulmuesi? Nderkohe, Belfodil…
Xhorxh Gellci

Ceshtje sulmuesish. Samuel Eto’o, pas ditesh me rradhe ne mes te Chelseat dhe Interit, ne fund shkon ne Angli, tek Chelsea, ku gjen nje njohje te tij te vjeter, Jose Mourinho.

Po Interi? Me 90% te mundesive, sulmi do te ngelet keshtu. Sassuolo dhe Bologna, qe kishin kerkuar Belfodil, sipas Gazzetta dello Sport, kane marre nje pergjigje te prere edhe nepermjet komunikates zyrtare te shoqerise, e cila pergenjeshtronte zerat se Belfodil mund te largohej. Ne kete pike, duket e veshtire qe Interi te ndryshoje ide. 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.