Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

497 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Europa League: Dnipro-Inter luhet ne Kiev…

Europa League: Dnipro-Inter luhet ne Kiev…
Bujar Berishaj

Eshte zyrtare: ndeshja mes Dnipro Dnipropetrovsk dhe Inter, ndeshja e apre e grupit F te Europa League do te luhet te enjten me 18 shtator ne stadiumin kombetar ne Kiev.

Ndeshja do te nis ne oren 20:00, saktesisht ne oren 19:00 me oren tone. Ekipi ukrainas do te luaj ne nje qytet tjeter sfiden kunde zikalterve, duke konfirmuar keshtu gjendjen e sigurise ne shtetin ukrainas.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.