Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

416 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Europa League, ja kalendari i Interit: Interi do e nise ne Ukraine dhe do e mbylle ne…

Europa League, ja kalendari i Interit: Interi do e nise ne Ukraine dhe do e mbylle ne…
Inter Club Staff

Dje u hodh shorti i EuropaLeague ne Zvicer dhe tashme te gjithe i njohim kundershtaret zikalter te cilet do te jene Dnipro nga Ukraina, Saint-Etienne nga Franca dhe Qarabak nga Azerbaxhani.

Por sot Gazzetta dello Sport ne numrin e saj ka publikuar edhe kalendarin e ndeshjeve qe do te luaje Interi me oraret perkatese. Kalendari eshte si me poshte:

18 shtator 2014: DNIPRO-INTER (ora 19:00)

2 tetor 2014: INTER-QARABAG (21:05)

23 tetor 2014: INTER-SAINT-ETIENNE (21:05)

6 nentor 2014: SAINT-ETIENNE-INTER (19:00)

27 nentor 2014: INTER-DNIPRO (21:05)

11 dhjetor 2014: QARABAG-INTER (19:00)

*Orari i nisjes se ndeshjes ne Azerbaxhan do te konfirmohet javen qe vjen e gjithashtu orari i ndeshjes dhe fusha ne te cilen do te luhet Dnipro-Inter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.