Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

5,468 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Europa League: Nese vjen edhe Shaqiri, Interi duhet te vendose se cilin te zgjedhe…

Europa League: Nese vjen edhe Shaqiri, Interi duhet te vendose se cilin te zgjedhe…
Inter Club Staff

Nje kuriozitet i vogel i cili lidhet me merkaton, vjen kete mengjes nga Corriere dello Sport.

Nese zikalterit do te arrijne te transferojne edhe Shaqirin, do te gjenden perpara nje situate shume te komplikuar ne momentin kur do te dorezojne listen e lojtareve tek UEFA ne daten 03 shkurt. Ne ate liste mund te behen vetem 3 ndryshime dhe mund te futet vetem nje lojtar qe ka luajtur ne Champions League. Zgjedhja ne kete rast do te jete e Mancinit qe do i duhet te zgjedhe ndermjet Podolskit ose Shaqirit. Zgjedhje jo pak e lehte por me pare duhet blere Shaqiri e ky mbetet shqetesimi kryesor i tifozerise.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.