Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,288 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Europa League, playoff me 21 dhe 28 gusht. Ne loje eshte dhe Champions…

Europa League, playoff me 21 dhe 28 gusht. Ne loje eshte dhe Champions…
Ardi Deda

Inter ka siguruar dje vendin e peste, pozicion i cili ne 90 minutat e fundit qe do te luhen ne Verona nuk do mund te permiresohet, dhe as te perkeqesohet.

Zikaltrit, per te arritur ne fazen e grupeve te Europa League duhet me pare te kalojne fazen play off ne program me 21 dhe 28 gusht.

Shorti do te hidhet me 8 gusht. Nderkohe nga viti tjeter, skuadra qe do te fitoje Europa League do te shkoje direkt ne Champions League.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.