Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,112 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

EuropaLeague, Celtic-Inter: Jashte D’Ambrossio dhe Andreolli. Ndersa Icardi…

EuropaLeague, Celtic-Inter: Jashte D’Ambrossio dhe Andreolli. Ndersa Icardi…
Inter Club Staff

Jane zgjedhur 20 lojtare nga Roberto Mancini per sfiden ne Celtic Park kunder Celtic, ndeshje e vlefshme per 1/16 e Europa League.

Sic u parashikua, jashte lojtareve te grumbulluar ka mbetur Danilo D’Ambrosio dhe Marco Andreolli, te cilet jane demtuar qe prej 25 janarit te kaluar kunder Torinos. Ndersa Icardi eshte prezent sebashku me shoket e tjeter te skuadres. Ja lista zyrtare e te grumbulluarve e publikuar nga Interi vetem pak minuta me pare:

Portiere: 1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni.

Mbrojtes: 5 Juan Jesus, 14 Campagnaro, 15 Vidic, 21 Santon, 22 Dodò, 23 Ranocchia, 54 Donkor;

Mesfushore: 10 Kovacic, 13 Guarin, 17 Kuzmanovic, 18 Medel, 20 Obi, 88 Hernanes;

Sulmues: 8 Palacio, 9 Icardi, 28 Puscas, 91 Shaqiri.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.