Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,703 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Express – Arsenal deshiron Brozovic: Ne Janar deshtoi sepse…

Inter Club Staff

Vijne te tjera zera nga Anglia te cilat perforcojne zerat e merkatos se Janarit qe e shikojne Marcelo Brozovic ne Londer tek Arsenali i Arsene Wenger.

Sic tregon Daily Express, Gunners kerkuan te blejne ne Janar lojtarin, por fakti qe ai eshte ende ne huazim nga Dinamo Zagrebit ka komplikuar blerjen e tij. Nje tentative tjeter do te behet ne vere sepse anglezet do te humbasin Flamini dhe Arteta, te dy ne skadence kontrate. Brozovic eshte nje lojtar i Interit tashme, sepse opsioni ne kontraten e huazimit eshte me detyrim blerjeje nga ana e Interit. Ne vere priten te reja rreth kesaj ceshtje, por qe Kroati pelqehet shume nga Wenger tashme dihet prej kohesh.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.