Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 28, 2021

Scroll to top

Top

783 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Express – Sunderland-Inter, eshte arritur marreveshja per Kuzmanovic

Express – Sunderland-Inter, eshte arritur marreveshja per Kuzmanovic
Ardis
  • On 27/08/2013, 14:55

Nga e perditshmja e Daily Express, flet per te ardhmen e Zdravko Kuzmanovic. Sipas Daily Express ka pasur kontakte intensive midis shoqerise angleze dhe Interit per huazimin e lojtarit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.