Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

625 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Fabrizio Romano, eksperti i merkatos zbulon: “Kam pyetur Inter per Skriniar dhe Dumfries: me eshte thene se…”

Fabrizio Romano, eksperti i merkatos zbulon: “Kam pyetur Inter per Skriniar dhe Dumfries: me eshte thene se…”
Inter Club Staff

Sot eshte dita e marreveshjes se Interit dhe Chelsea per Cesare Casadei, por Fabrizio Romano ka folur edhe per Dumfries dhe Skriniar. 

Ai e ka bere kete gje gjate The Here We Go Podcast kur ashtu si zakonisht, eshte ndalur edhe te merkato e Interit.

“Ne kete moment, ne shtepine Inter eshte cdo gje ne kontroll per sa i perket shitjeve ne skuadren e pare zikalter”.

“Dumfries eshte nje lojtar qe pelqehet shume nga Tuchel, por deri me tani asnje oferte nuk eshte bere nga anglezet”.

“Pastaj eshte edhe Skriniar, qe kerkohet nga PSG, por edhe per te ne kete moment nuk kemi asgje te re ne merkato”.

“Une kam folur me Interin, ata me kane thene se nuk ka asnje tratative per largimin e asnje nga dy lojtareve te perfolur”.

“Pastaj Inzaghi eshte treguar shume i qarte: vullneti eshte te mbahen te gjithe lojtaret me te mire te skuadres dhe Dumfreis dhe Skriniar bejne pjese ketu”.

“Eshte shume, shume e veshtire qe Inter te pranoje te shese nje lojtar ne kete moment. Duket nje hipoteze e pamundur edhe per shifrat qe zikalterit kerkojne”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.