Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,662 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Familja e Gabigol ne Milano pas Olimpiades, Interi mbeshtetet te ambientimi. Nese deshton gati hipoteza…

Familja e Gabigol ne Milano pas Olimpiades, Interi mbeshtetet te ambientimi. Nese deshton gati hipoteza…
Bujar Berishaj

Gjate emisionit Calciomercato te Sky eshte folur per transferimin e mundshem te Gabigol te Interi.

Zikalterit kane ofruar 25 milione euro, Leicester 27. Sapo te perfundoj Olimpiada, ekziston mundesia qe familja e lojtarit te bej nje udhetim ne Milano per te vleresuar qytetin, strukturat e klubit etj.

Detaj i rendesishem eshte ambientimi, me futbollin brazilian qe i ngjason me shume atij italian sesa atij anglez dhe zikalterit do te mbeshteten te ky faktor. Sa me shume kalon koha mund te rritet cmimi i kartonit. Ndeshja e kunder Danimarkes (Gabigol shenoj dopiete) nuk ka kaluar pa u vezhguar nga dirigjentet e Santos.

Ne rast se tratative per Gabigol nuk perfundon sic duhet, eshte emri i Lorenzo Insigne i dyti ne listen e Ausilios.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.