Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

911 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Fanatik – Erkin, Fenerbahce nuk deshiron te rinovoj

Fanatik – Erkin, Fenerbahce nuk deshiron te rinovoj
Bujar Berishaj

Pavaresisht se Caner Erkin (lojtari eshte i perjashtuar nga ekipi) ka kerkuar falje nga staffi i Fenerbahce, keto falje nuk jane pranuar dhe ne Turqi fillojne te zbulojne se cila do te jete e ardhmja e tij.

Sic raporton gazeta turke Fanatik, me kete gjest dirigjenca e Fenerbahce ka sinjalizuar lamtumiren e Erkin dhe i ka komunikuar lojtarit qe nuk do i rinovoj kontraten qe i skadon ne qershor.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.