Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

384 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Fanellat e reja prezentohen te Marten. Revolucioni i Thohir ne media dhe komunikim!

Fanellat e reja prezentohen te Marten. Revolucioni i Thohir ne media dhe komunikim!
Adonis Rexha

E Marte, dita kur eshte vendosur qe Nike t’i prezentoje fanellat e reja te Interit. Sipas Gazzetta dello Sport, ato do te perdoren per here te pare ne fund te Korrikut ne Washington ku Interi do perballet me Manchester United ne kuader te Guinness Cup.
Ne anen tjeter presidenti zikalter eshte duke bere revolucion ne klub duke perfshire ketu edhe sektorin e mediave dhe komunikimit. Qe nga e Hena jane duke u bere zevendesimet dhe levizjet ne shtypin e Interit duke pritur qe te zgjidhet edhe Drejtori per Media dhe Komunikim e cila tani per momentin eshte duke u menaxhuar nga Marco Fassone. Sipas strategjise se Erick Thohir ky sektor duhet te avansohet shume ne platformen digjitale.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.