Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,592 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Faqet e para te gazetave – Berardi sulmuesi per Interin: Juve i jep ultimatum!

Bujar Berishaj

Faqet e para te gazetave italiane qe do te dalin ne shitje pas disa oresh sot i kane rezervuar vend edhe Interit, perkatesisht merkatos, duke permendur nje emer ne vecanti: Domenico Berardi. Se cfare kane thene e zbulojme me poshte:

GAZZETTA DELLO SPORT – Berardi heziton dhe Juventus i jep ultimatum.

CORRIERE DELLO SPORT – Zhvillim i bujshem. Eshte Berardi sulmuesi per Interin. Lojtari nuk duket i bindur nga zgjidhja Juventus: klubi zikalter gati per t’u hedhur ne tratative.

TUTTOSPORT – nuk ka shkruar asgje ne faqen e pare per Interin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.