Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,636 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Faqet e para te gazetave – Candreva, nje dhurate per Mancinin. Suning i irrituar, rikthehet rreziku i lamtumires

Faqet e para te gazetave – Candreva, nje dhurate per Mancinin. Suning i irrituar, rikthehet rreziku i lamtumires
Bujar Berishaj

Mes merkatos dhe Mancinit, keto jane faqet e para te gazetave italiane:

LA GAZZETTA DELLO SPORT – Mjafton Candreva? Mancini, ja goditja. Por me Interin kthehet tensioni. Zikalterit arrijne ne 25 milione, shifra e pelqyer nga Lotito. Gjate nates takim mes teknikut dhe kinezeve. Tani Suning eshte irrituar dhe kthehet i larte rreziku i lamtumires.

CORRIERE DELLO SPORT – Candreva te Inter, nje dhurate per Mancinin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.