Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,256 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Faqet e para te gazetave – De Boer, bej kater levizje. Asnjehere me mbrojtje me 3. E ndaluar te gabohet me Palermon. Joao Mario-Brozovic…

Faqet e para te gazetave – De Boer, bej kater levizje. Asnjehere me mbrojtje me 3. E ndaluar te gabohet me Palermon. Joao Mario-Brozovic…
Bujar Berishaj

Pas humbjes me Chievon te gjitha gazetat drejtojne gishtin nga De Boer. Keta jane te gjithe titujt:

GAZZETTA DELLO SPORT – Inter, eshte qe tani emergjence. De Boer, bej 4 levizje. Duhet rishikuar pregaditja. Jo me mbrojtje me tre, perpara me 4-3-3 ose 4-2-3-1. Duhen pika kyce, Perisic nuk mund te qendroj ne pankine. Merkato, ok Joao Mario por duhet edhe nje qender-mbrojtes.

CORRIERE DELLO SPORT – Frank ne zero! Alarm Inter, analizat e nje katastrofe. De Boer ka gabuar shume, mbrojtja me tre e nxituar, keq Medel si regista, asnje ndryshim ne loje. Me Palermon ndalohet gabime tjera. Dhe per Joao Mario duhet te holla. Largohet Brozovic.

TUTTOSPORT – Inter, vjen urdheri. Asnjehere me mbrojtje me 3.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.