Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,492 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Faqet e para te gazetave – De Boer dhe rregullat e reja. Me pak muskuj dhe me shume fantazi, eshte nje tjeter Inter

Faqet e para te gazetave – De Boer dhe rregullat e reja. Me pak muskuj dhe me shume fantazi, eshte nje tjeter Inter
Bujar Berishaj

Gazetat sot ne faqet e tyre te para, kur flitet per Interin, flasin per Frank De Boer dhe menyren se si ka ndryshuar Interin:

GAZZETTA DELLO SPORT – Inter, rregullat e mister De Boer thjeshtezuesit. Gati Gabigol.

CORRIERE DELLO SPORT – Me pak muskuj, shume fantazi. Eshte nje tjeter Inter. Neser Bologna.

TUTTOSPORT – Inter, dje pa stervitje. De Boer dhe rregullat e reja. 1. Lojtaret do te kene nje dite pushime pas tre seancash stervitore. 2. Afer ndeshjes mund te edhe te mos kryhet stervitje. 3. Transfertat e nje distance te mesme do te behen diten. 4. Skuadra do te flej ne Appiano pas ndeshjes dhe jo para. 5. Stop dietave te rrepta, me mire nje gjuhe e perbashket.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.