Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,252 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Faqet e para te gazetave – De Boer karikon Interin: “Te mposhtim Hapoelin”. Mes izraeliteve dhe Juventusit, nje turnover. Icardi…

Faqet e para te gazetave – De Boer karikon Interin: “Te mposhtim Hapoelin”. Mes izraeliteve dhe Juventusit, nje turnover. Icardi…
Bujar Berishaj

Ne prag te ndeshjes se sotme kunder Hapoel Beer Sheva keto jane faqet e para te gazetave sportive italiane:

GAZZETTA DELLO SPORT – EL, Hapoel ne Milano. Mauro e nis nga pankina: “Por dua te fitoj nje kupe”

CORRIERE DELLO SPORT – EL, De Boer karikon Interin. Holandezi: “Te mposhtim Hapoelin”. Pastaj Juve. 

TUTTOSPORT – EL, Inter mes Hapoel dhe Juventus: turnover.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.