Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 11, 2020

Scroll to top

Top

3,334 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Faqet e para te gazetave – De Boer ndan Interin ne dysh. Leksioni i Facchettit qe…

Faqet e para te gazetave – De Boer ndan Interin ne dysh. Leksioni i Facchettit qe…
Bujar Berishaj

Faqet e para te gazetave italiane per sot:

GAZZETTA DELLO SPORT – Leksioni i Facchettit 10 vite prej vdekjes se tij qe i tregohet me te rinjeve.

TUTTOSPORT – Inter, De Boer e ka ndare skuadren ne dysh: Europa League dhe Serie A.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.