Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,977 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Faqet e para te gazetave – Distancimi i Icardit, mund te mungoj edhe me Bayernin. Napoli ofron 150 milione mes kartonit e rroges. Mancini, takimi ok

Faqet e para te gazetave – Distancimi i Icardit, mund te mungoj edhe me Bayernin. Napoli ofron 150 milione mes kartonit e rroges. Mancini, takimi ok
Bujar Berishaj

E ardhmja e Mauro Icardit dhe ajo e Roberto Mancinit jane temat qe trajtohen me shume nga gazetat kur vjen puna tek Interi:

GAZZETTA DELLO SPORT – Distancimi i Icardit. Inter, nje vere pa paqe. Ai dhe Wanda te terhequr nga oferta e Napolit duan menjehere rinovim dhe me shume para. Klubi gati ta kenaq por vetem pas perfundimit te merkatos. Sulmuesi qe ka munguar me Estudiantes do te synonte te mungoj edhe me Bayernin. Telenovela Mancini, Zhang jr. e siguron.

CORRIERE DELLO SPORT – 150 milione per Icardin. Napoli, oferte e bujshme. Klubi azurr ofron 55 milione per Interin, dhe pothuajse 20 bruto ne vit per sulmuesin, i gatshem te jap ok per transferimin. Mancini takohet me kinezet, marreveshja afer. Takim pozitiv me kreret e Suning.

TUTTOSPORT – Inter, tani Mancini provon te kapercej Thohirin. Deshiron nje linje direkte me Zhang.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.