Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,992 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Faqet e para te gazetave – Inter, eshte hera e duhur? Icardi, mbreti i Evropes: gola+assist. Joao Mario merr Interin per dore

Faqet e para te gazetave – Inter, eshte hera e duhur? Icardi, mbreti i Evropes: gola+assist. Joao Mario merr Interin per dore
Bujar Berishaj

Nga prezentimi i Gabigol, momenti i mire i Icardit, fillimi befasues i Joao Mario dhe deri te konfirmimi i Interit. Keto jane faqet e para te gazetave italiane:

GAZZETTA DELLO SPORT – Inter, eshte hera e duhur? 1: De Boer – Teknike, loje, personalitet. Holandezi, per dallim nga Mancini, ka lojtaret per te rritur skuadren. 2: Icardi&Joao Mario – Maurito ka numrat e fenomenit. Intelegjenca e portugezit ka befasuar te gjithe. 3: Gabigol – Te dielen mund te debutoj. Dhe eshte qe tani i karikuar: “Jam ne klubin me te mire ne Itali. Skudeto eshte i mundshem”.

CORRIERE DELLO SPORT – Efuroia Inter. Gola dhe assist: Icardi eshte mbreti i Evropes. Gabigol prezentohet: “Kam zgjedhur skuadren me te mire italiane, jemi per skudeto”.

TUTTOSPORT – Joao Mario ka marre Interin per dore dhe ka befasuar De Boerin. Luan si Seedorf por eshte me shume fizik.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.