Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,083 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Faqet e para te gazetave – Inter, kinezet te premten ne Milano me dhuraten Gabigol. Joao Mario…

Faqet e para te gazetave – Inter, kinezet te premten ne Milano me dhuraten Gabigol. Joao Mario…
Bujar Berishaj

Me merkaton qe mbyllet pas rreth 190 oresh ne titujt e gazetave ka gjithmone me shume merkato dhe emrat jane te njejte, Joao Mario dhe Gabigol.

GAZZETTA DELLO SPORT – Java e fundit e merkatos, Joao Mario per Interin, me zikalterit qe jane ne duel me Juventus per Gabigol.

CORRIERE DELLO SPORT – Inter, kinezet ne Milano me dhuraten Gabigol. Te premten zbarkojne kreret e Suning. Nis sulmi final per brazilianin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.