Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,404 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Faqet e para te gazetave – Inter, ndeshje per t’u harruar: humbje alarmuese. Prova rinovimi per Mancinin. Ofrohet…

Faqet e para te gazetave – Inter, ndeshje per t’u harruar: humbje alarmuese. Prova rinovimi per Mancinin. Ofrohet…
Bujar Berishaj

Humbja nga Tottenham eshte ne fokusin e titujve te gazetave italiane. Si gjithmone ka edhe merkato:

GAZZETTA DELLO SPORT – Inter, humbje alarmuese. Gjashte shpulla nga Tottenham. Mire pjesa e pare me Banega e Perisic. Pastaj kolapsi: 6-1. Keq Icardi: mardhenia e akullt me klubin vazhdon. Per Mancinin prova rinovimi.

CORRIERE DELLO SPORT – Ne Oslo nje 6-1 alarmues. Inter, ndeshja me Tottenham per t’u harruar. Icardi ‘nuk eshte’ ne ndeshje. Diego Costa i ofrohet zikalterve dhe Napolit.

TUTTOSPORT – Inter, 6 shpulla tjera: ahi, Mancini. Deshtim ne Oslo me Tottenham: kinezet te irrituar, tekniku perseri ne rrezik.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.