Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 12, 2020

Scroll to top

Top

1,770 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Faqet e para te gazetave – Interi shpejton per Candrevan: gati oferta e re, pritet ok nga Thohir. Napoli pas Icardit

Faqet e para te gazetave – Interi shpejton per Candrevan: gati oferta e re, pritet ok nga Thohir. Napoli pas Icardit
Bujar Berishaj

Ka hapesire edhe per strategjite e merkatos se Interit ne faqet e para te gazetave italiane. Ja se cfare thuhet:

GAZZETTA DELLO SPORT – Inter, gjueti per Candrevan. Eshte gati oferta e re, por pritet ok nga Thohir.

CORRIERE DELLO SPORT – Zikalterit ne pune. Inter shpejton per Candrevan. Takim Mancio. Higuain-Juve, Napoli reagon dhe ben gati nje mega-oferte per Icardin, Bacca alternativa.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.