Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 29, 2020

Scroll to top

Top

1,919 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Faqet e para te gazetave – Joao Mario i thote ‘po’ Interit! Jo mire miqesorja e pare

Faqet e para te gazetave – Joao Mario i thote ‘po’ Interit! Jo mire miqesorja e pare
Bujar Berishaj

Mes portugezit Joao Mario dhe miqesores se pare se Interit para sezonit te ri, keto jane faqet e para te gazetave italiane:

GAZZETTA DELLO SPORT – Nisje e ngadalte per Interin dhe Icardi-JoJo.

CORRIERE DELLO SPORT – Joao Mario thote po, Interi eshte me afer. Keq debutimi ne fushe.

TUTTOSPORT – Inter jo mire, pa gol ne ndeshjen e pare. Joao Mario i thote po Mancinit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.