Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,643 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Faqet e para te gazetave – Kinezet 50 milione euro per Berardin!

Faqet e para te gazetave – Kinezet 50 milione euro per Berardin!
Bujar Berishaj

Domenico Berardi. S’ka asnje dyshim, eshte emri me i nxehte ne Itali gjate diteve te fundit e s’ka edhe asnje dyshim qe Interi ne krye me Suning e ka shume seriozisht. Keto jane faqet e para te gazetave italiane:

GAZZETTA DELLO SPORT – Inter 50 milione per Berardin. Kinezet sfidojne Juven: 25 milione per Squinzin dhe 25 milione bruto lojtarit per 5 vite. Nje levizje e lidhur me tratativen Candreva.

CORRIERE DELLO SPORT – Nuk ka shkruar asgje per Interin ne faqen e pare.

TUTTOSPORT – Candreva-Inter. Per lazialin te ofruar 16 milione plus bonuse. Mancini e josh.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.