Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,350 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Faqet e para te gazetave – Moratti: “Interi im poezi e paster, doja Zidane dhe Totti”. Icardi rinovon deri me 2021, Sissoko eshte vice-Joao Mario

Faqet e para te gazetave – Moratti: “Interi im poezi e paster, doja Zidane dhe Totti”. Icardi rinovon deri me 2021, Sissoko eshte vice-Joao Mario
Bujar Berishaj

Nje interviste ekskluzive e Corriere dello Sport me Massimo Morattin, rinovimi i Icardit dhe merkato jane ato qe gjejme sot ne faqet e para te gazetave sportive kur flitet per Interin:

GAZZETTA DELLO SPORT – Icardi, rinovim me klauzole deri ne 2021.

CORRIERE DELLO SPORT – Moratti: “Interi im poezi e paster. Kam besim tek kinezet. Doja si Zidanen ashtu edhe Tottin. Tripleta maksimumin”.

TUTTOSPORT – Interi tani synon Sissokon si vice-Joao Mario.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.