Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 28, 2020

Scroll to top

Top

2,694 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Faqet e para te gazetave – Napoli ne sulm per Icardin. Mancini, ka perfunduar! Eshte gati De Boer

Faqet e para te gazetave – Napoli ne sulm per Icardin. Mancini, ka perfunduar! Eshte gati De Boer
Bujar Berishaj

Tratativa Icardi-Napoli dhe e ardhmja e Roberto Mancinit jane temat me te nxehta per te cilat shkruhet nga gazetat italiane kur flitet per Interin:

GAZZETTA DELLO SPORT – Alarm Inter, Napoli provon. Sulm per Icardin. De Laurentiis 37 milione per Mauriton. Suning ben mur: “As per 60 milione”. Tekniku eshte i irrituar, largimi hipoteze.

CORRIERE DELLO SPORT – Mancini, ka perfunduar! Tekniku perballet me Thohir, te Interi eshte kaos total. Klubi nuk i rinovon kontraten, tani shkarkim ose doreheqje. Per ta zevendesuar eshte gati Frank De Boer.

TUTTOSPORT – Pasardhesi i Higuain, nga Napoli gati nje maxi oferte per Icardin. Ajer divorci, Mancini nje hap larg lamtumires nga Interi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.