Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,679 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Faqet e para te gazetave – Shi parash nga kinezet, Inter merr Gabriel Jesus dhe Berardi. Zhang: “Te paret kudo”

Bujar Berishaj

Nxehet merkato e Interit me kalimin zyrtar te Interit tek Suning. Ja titujt e faqeve te para te gazetave italiane:

GAZZETTA DELLO SPORT – Inter, ja 242 milione. Shi parash nga kinezet. Urdheri i Zhang: “Te paret kudo”. Moratti keshillues. Enderra Gabriel Jesus, pritet Berardi.

CORRIERE DELLO SPORT – Interi i Zhang merr Berardin dhe Gabriel Jesus. 370 milione ne klub.

TUTTOSPORT – Kalim pronesie. Inter, e gjitha Suning. Me Gabriel Jesus.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.