Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 29, 2020

Scroll to top

Top

4,783 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Faqet e para te gazetave – Shperthejne kinezet, ky Inter eshte i cmendur: Joao Mario dhe Gabigol ne Milano! EL…

Faqet e para te gazetave – Shperthejne kinezet, ky Inter eshte i cmendur: Joao Mario dhe Gabigol ne Milano! EL…
Bujar Berishaj

Shume hapesire per dy blerjet e reja te Interit, Joao Mario dhe Gabigol ne faqet e para te gazeteve ne kete te shtune, 27 gusht. Keta jane titujt ne faqet e para:

GAZZETTA DELLO SPORT – Inter, ja ku jane. Zbarkojne Gabigol dhe Joao Mario: derdhen 72,5 milione euro. Cfare dite show: kinezet cmenden. Pike kthese ne merkato: Pronaret e rinj e kane seriozisht dhe bejne dy goditje brenda dites. Talenti brazilian do te jete menjehere ne dispozicion. Si do te luaj – Te rinj dhe te dobishem: do te jete nje skuader me shume zgjedhje. Fair Play – Limite ndaj blerjeve: ne Europe jashte 3 big. Portugezi vetem ne A. Europa League – Zikalter, kujdes. Me mire Roma dhe Fiorentina. Sassuolo, eshte Bilbao.

CORRIERE DELLO SPORT – Ky Inter te cmend. Joao Mario dhe Gabigol jane ne Milano. Kinezet e cmendur, shpenzohen 104 milione, braziliani mund te qendroj menjehere. Ne EL eshte Southampton. Grupe te perballueshme per Romen dhe Fiorentinen.

TUTTOSPORT – Eshte nje Inter i cmendur: Gabigol dhe Joao Mario. Zikalterit bejne dy super blerje. Braziliani mund te arrij menjehere. Portugezi blerje perfundimtare. Italianet, shorte me fat. Rrezikon vetem Sassuolo. Shorti i EL: Roma, Inter dhe Viola ok. Per emilianet nje grup me i veshtire me Genk dhe Bilbao.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.