Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,501 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Fassone: “Per fat te keq eshte FPF por Mancini do te kete perforcimet qe deshiron. Edhe pse…”

Fassone: “Per fat te keq eshte FPF por Mancini do te kete perforcimet qe deshiron. Edhe pse…”
Inter Club Staff

Marco Fassone, drejtori gjeneral i Interit ka folur per merkaton e ardhshme ne mikrofonat e SportMediaset.

Ja cfare ka thene drejtuesi zikalter: “Perforcime? Vemendja jone eshte perqendruar tek kjo pjese. Per fat te keq duhet te kemi kujdes nga ekuilibrat ekonomik dhe financiar qe jane te detyruara nga FairPlay Financiar, por tranjeri e di qe do te bejme me te miren tone qe ti sigurojme perforcimet qe ai deshiron.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.