Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

481 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Fassone: “Vucinic? Po kujdeset presidenti. Kontestimi i tifozerise…

Fassone: “Vucinic? Po kujdeset presidenti. Kontestimi i tifozerise…
Xhorxh Gellci

Ne takimin me drejtuesit dhe arbitrat te organizuar nga Federata per Serine A ka marre edhe Marco Fassone, i cili ka komentuar keshtu kontestimin e djeshem te tifozerise: “Na vjen keq, na vjen shume keq, por kush eshte drejtues ne Itali dhe ne futboll, e di qe keto gjera mund te ndodhin. Duhet t’i kesh shpatullat e gjera, te besosh ne projekte dhe t’i cosh perpara deri ne fund.”

RREGULLIMI I RAPORTIT ME JUVEN – “Jane ceshtje per presidentet, ata do bejne vleresimet.”

VUCINIC – “Po kujdeset drejtperdrejt presidenti, do te flase ai me Juventusin.”

DOREHEQJE – “Mos insistoni ne keto gjera, gjithkush nga ne po ben punen e tij.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.