Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,599 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FcIN – Criscito do shkonte tek Inter por Zenit nuk ben ulje: duhen 10 milion. Caner Erkin nuk ju intereson…

  • On 22/08/2016, 21:28

Shtohen fjalet e oreve te fundit se Caner Erkin mund te largohet menjehere pasi firmosi kontraten 3 vjecare me Inter. Mbrojtesi duket se nuk e ka impresionuar Frank De Boer dhe per kete drejtuesit zikalter e konsiderojne nje mundesi te mire per te ndihmuar ne FFP.

Keto zera flasin per nje mundesi shkembimi me Domenico Criscito te Zenit. Ne te vertet klubi rus nuk ka si qellim te shes mbrojtesin, dhe per kete arsye nuk deshirojne as shkembime dhe as nuk pranojne ulje cmimi. Criscito do largohet nga Zenit vetem nese paguhen 10 milion euro. Zenit edhe per Garay nuk pranoj te bente ulje, ndersa persa i perket mbrojtesit Turk, Zenit nuk eshte i interesuar.

Ne nivelin personal Criscito do rikthehej me kenaqesi ne itali dhe Milano do ishte destinacioni i preferuar. Sot kjo tratative duket shume e veshtire per tu mbyllur me sukses.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.