Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 29, 2022

Scroll to top

Top

233 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FcIN – Inter-Bologna, akord: Krhin qendron tek Bologna

FcIN – Inter-Bologna, akord: Krhin qendron tek Bologna
Ardis
  • On 02/06/2013, 21:10

Bologna-Inter sipas asaj qe rezulton tek FcInterNews.It, kane arritur nje akord sa i perket bashkepronesise per mesfushorin Rene Krhin. Sloveni, i datelindjes 1990, qe luan nga 3 vjet per Bolognan, do te qendroj perseri tek Bologna dhe per vitin e ardhshem. Klubi deshiron ti rinovoje kontraten lojtarit, per ti lejuar atij rikthimin ne momentin e duhur ne skuader, qe per momentin nuk eshte i mundur per shkak te demtimeve te shumta. Per vitin e ardhshem, Krhin do te qendroj tek Bologna perseri.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.