Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,604 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FcIN – Inter nuk dorzohet per Berardi, eshte ai objektivi kryesor. Per Candreva gjithcka eshte ne Stand-by!

FcIN – Inter nuk dorzohet per Berardi, eshte ai objektivi kryesor. Per Candreva gjithcka eshte ne Stand-by!
  • On 05/07/2016, 15:20

Domenico Berardi vazhdon te jete objektivi kryesor i merkatos se Inter, edhe pse ka kaluar disa dite nga qendrimi i rrepte qe po mban Sassuolo. Persa i perket Antonio Candreva per momentin cdo gje eshte ne Stand-By, objektivi i Mancinit eshte te kete nje sulmues krahu dhe ne kete sens profili i lazialit eshte me ideali.

Duhet then se sulmuesi i klasit 94′ eshte i hapur per nje transferim tek Inter, pavarsishte veshtiresive qe mund te krijoje Sassuolo dhe Juventus. Cfare mund te ndodhe? Drejtuesit zikalter do presin akoma me shume per te pare zhvillimet qe mund te mare kjo situate ne ditet e ardhshme, vullneti i sulmuesit do jete vendimtar.

Oferta te tjera nuk ka pasi Atletico Madrid dhe Chelsea thjesht kan kerkuar informacion, propozimi i Napolit eshte refuzuar, prandaj Lotito mund te dorzohet dhe te pranoje oferten e Inter.  Por objektivi i vertete i merkatos zikalter eshte Berardi. Edhe pse po punohet per Gabriel Jesus.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.